Susisiekite telefonu: +370 615 55771  | el. paštu: info@zemtechnika.lt

Sekite mus Facebook
 

Pageidaujate atsinaujinti  ar įsigyti traktorių, kombainą bei kitą žemės ūkio techniką, tačiau šiuo metu neturite pakankamų finansinių išteklių? Ne problema, mes Jums galime pasiūlyti platų atsiskaitymo būdų ir finansavimo asortimentą mūsų parduodamai technikai:

  • Technikos keitimas;

Turite traktorių, kombainą ar kitą žemės ūkio mašiną, tačiau norėtumėte naujesnio, galingesnio modelio? Gal būt, sumažinote savo ūkį ir dabar užtektų senesnio ar mažesnės galios modelio? Mūsų vadybininkai gali profesionaliai įvertinti Jūsų techniką ir atlikti mainus su mūsų ar Jūsų priemoka.

  • Atsiskaitymas žemės ūkio produkcija;

Galimybė padengti visą ar dalį įsigyjamos technikos kainos žemės ūkio produktais.

  • Mokėjimų atidėjimai ir atsiskaitymas dalimis;

Galimybė įsigyti techniką, atidedant dalį ar visą perkamos technikos sumą sutartam laikotarpiui. Taip pat galimybė, perkant techniką, išsimokėti dalimis už papildomą sutartinę palūkanų normą.

  • Technikos įsigijimas lizingu ar paskola;

Kadangi glaudžiai bendradarbiaujame su visomis Lietuvoje veikiančiomis finansinėmis institucijomis, galime kiekvienam klientui  rasti optimaliausią, geriausiai jo poreikius atitinkantį finansavimo sprendimą. Patys pasirūpiname lizingo ar paskolos dokumentų sutvarkymu.

Maksimalus lizingo laikotarpis 96 mėn.

  • Veiklos nuoma naudotai žemės ūkio technikai.

Veiklos nuoma yra tinkamas pasirinkimas tiems, kurie pageidauja naudotis technika tam tikrą laikotarpį ir neketina tapti jos savininku. Pasirinkus šį nuomos būdą, lizingo bendrovė iš mūsų nuperka Jūsų pageidaujamą techniką ir perduoda Jums naudotis iki nustatyto termino.  Jūs su lizingo bendrove sudarote technikos nuomos sutartį ir mokate nuomos įmokas. Pasibaigus sutarčiai, galite pasirinkti ar grąžinti išnuomotą techniką lizingo bendrovei, toliau pratęsti nuomos sutartį, sudaryti naują sutartį kitai technikai ar išpirkti ankščiau nuomotą techniką ir tapti jos savininku. Nuomos įmokos yra įtraukiamos į Jūsų veiklos sąnaudas.